Beschikbaar

A C de Ruijter van Steveninckstraat 4

5321 GK
Hedel
Vraagprijs
€ 389.000 k.k.
99 m2 wonen
257 m2 perceel
4 slaapkamers
1 badkamers

Omschrijving

Twee-onder-een-kapwoning met garage en royaal perceel op een fijne locatie in Hedel

Bent u op zoek naar een woning die u volledig naar eigen smaak kunt moderniseren? Dan is deze twee-onder-een-kapwoning aan de A.C. de Ruijter van Steveninckstraat 4 in Hedel zeker een bezichtiging waard. De woning ligt in een rustige, geliefde woonwijk, op korte afstand van het gezellige centrum van Hedel met diverse winkels en voorzieningen. Daarnaast bevinden de uiterwaarden langs de Maas zich op loopafstand, ideaal voor een heerlijke wandeling of fietstocht. Dankzij de gunstige ligging zijn de uitvalswegen snel bereikbaar en ook de binnenstad van ‘s-Hertogenbosch is eenvoudig per fiets te bereiken.

De woning staat op een ruim perceel met een brede oprit en een vrijstaande, stenen garage. De garage is voorzien van water, elektra en aansluitingen voor witgoed, waardoor deze voor meerdere doeleinden geschikt is. De royale achtertuin biedt volop mogelijkheden om geheel naar eigen wens in te richten en een heerlijke buitenruimte te creëren.

Via de entree bereikt u de hal met meterkast, toiletruimte, trapopgang naar de eerste verdieping en toegang tot de praktische kelder. De L-vormige woonkamer is heerlijk licht en beschikt over een sfeervolle haard. Aansluitend bevindt zich de eenvoudige keuken met daarachter een praktische bijkeuken waar tevens de cv-ketel is opgesteld.

Op de eerste verdieping geeft de overloop toegang tot maar liefst vier slaapkamers. De eenvoudige badkamer is voorzien van een douche en een wastafel.

Deze woning biedt een uitstekende basis voor handige kopers die niet terugschrikken voor een renovatie en graag een woning geheel naar eigen woonwensen willen moderniseren. Met de fijne ligging, het royale perceel, de vrijstaande garage en de vele mogelijkheden is dit een woning met volop potentie.

Kortom: zoekt u een woning waar u uw eigen droomhuis van kunt maken op een rustige locatie nabij het centrum, de Maas en op korte afstand van ‘s-Hertogenbosch? Dan nodigen wij u graag uit voor een bezichtiging van A.C. de Ruijter van Steveninckstraat 4 in Hedel.

Bekijk ook

Energielabel E
Beschikbaar

Godfried Schalkenstraat 80

5246 CN
Rosmalen
65 m2 wonen
2 slaapkamers
0 m2 perceel
1 badkamers
€ 300.000 k.k.
Energielabel C
Beschikbaar

van Coehoornplein 31

5223 BV
's-Hertogenbosch
61 m2 wonen
2 slaapkamers
0 m2 perceel
1 badkamers
€ 350.000 k.k.
Energielabel B
Beschikbaar

Jan van Steenbergenstr 6

5311 EA
Gameren
98 m2 wonen
3 slaapkamers
170 m2 perceel
1 badkamers
€ 425.000 k.k.